مفتخریم که بیش از ۱۰ سال در خدمت مشتریان وفادار خود بوده‌ایم

برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

0

پرسنل

0

+

شعبات

0

جوایز

0

+

پرونده‌ها

HTC (شرکت بازرگانی هوراد)

شرکت بازرگانی هوراد (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۷ در تهران متولد گشت. هدف از تاسیس این شرکت، واردات و توزیع محصولات پوست و مو با شعار ارتقا سلامت و زیبایی پوست بوده است. در راستای تحقق این هدف، همواره سعی گردیده است که محصولاتی جهت توزیع و تجویز به هموطنان عزیز برگزیده شوند که نه تنها از نظر شهرت در رده ی بهترینهای جهان هستند، بلکه از نظر تکنولوژی مواد به کار رفته در تولید محصولات و همچنین از نظر کارایی و کارامد بودن آنها، در زمره ی با کیفیت ترین و بهترینهای روز دنیا می باشند.

امروز، شرکت بازرگانی هوراد مفتخر است با بیش از ۱۰ سال خدمت و تلاش بی وقفه و تجربه ای بی قیمت، در زمره ی معدود شرکتهای موفق و خدمت رسان در عرصه توزیع فراورده های با کیفیت پوست و مو و زیبایی که لایق هموطنان عزیزمان است، باشد.

کادر علمی-آموزشی شرکت هوراد، متشکل از چندین پزشک و داروساز زبده و با تجربه و دهها سوپروایزر و ویزتور علمی داروخانه و پزشک، مجموعه ی بی نظیر در نوع خود است .

هم اکنون شرکت بازرگانی هوراد با بیش از ۱۵۰ نیروی متخصص در تهران و دهها نماینده ی پخش در سراسر استانهای ایران عزیزمان، ارائه دهنه ی محصولات پوست و مو در بیش از ۱۰۰۰ داروخانه، دهها مراکز پزشکی و درمانی و کلینیکهای پوست و مو و صدها اسپا در سراسر ایران می باشد.

“هوراد در خدمت عموم مردم”

درخواست مشاوره رایگان